Поширені питання

Розклад на новий кінотиждень (четвер - середа), як звичайно, з'являється в середу ввечері. Щоб не пропустити старт продажу квитків, ви можете підписатися на сповіщення на сторінці фільму, який вас цікавить.
Ні, купувати квиток не потрібно. Діти до 6-ти років проходять в зал безкоштовно без надання окремого місця. На сеанси в 3D форматі окуляри дитині видаються також безкоштовно.
Наразі на сайті не можна дізнатись, чи діє знижка на конкретний сеанс. Загальна інформація про дію знижок розміщена в розділі "Акції та знижки".
У розділі сайту "Скоро на екранах" розміщені всі анонси фільмів з датою виходу в прокат. Якщо цікавого вам фільму немає в розділі, можливо, він не буде йти в мережі кінотеатрів Multiplex або його прокат ще не затверджений.
Згідно з новою редакцією Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, Кабінет Мініcтрів України визначив такі індекси глядацької аудиторії: «0» — загальна аудиторія, тобто перегляд фільму можливий без обмежень. Фільми розраховані для сімейного перегляду, однаково цікаві різним категоріям глядачів, незалежно від віку. Забороняється демонстрування будь-яких сцен, що містять натуралістичний показ жорстокості й насильства. Реалії складної дійсності повинні відображатися з максимальною умовністю. «12+» — фільм, перегляд якого дозволяється дітям від 12 років тільки у присутності батьків. Такі фільми можуть містити деякі сцени, які батьки вважатимуть неприйнятними для самостійного перегляду дітей. «16+» — фільм, перегляд якого забороняється особам віком до 16 років. Такі фільми можуть містити сцени з обмеженим ступенем насильства та жорстокості (бійки, застосування зброї без надмірного кровопролиття, обмежене зображення нещасного випадку або катастрофи, а також сцени, що включають короткі зображення оголеності, епізодичне використання ненормативної лексики). «18+» — фільм, перегляд якого забороняється особам віком до 18 років. Фільми можуть містити сцени насильства, жорстокості, зображення катастроф, жахів, відвертої оголеності, імітації інтимних стосунків. Кінотеатри можуть показувати такі фільми у будь-яку годину доби.
При купівлі квитків за готівку - повертаються гроші, при оплаті квитків банківською карткою - кошти повертаються на картку, з якої здійснювалася оплата. Якщо Ви прийняли рішення з якоїсь причини повернути квитки, просимо Вас звернутися в касу не пізніше як за 30 хвилин до початку сеансу, щоб інші відвідувачі могли скористатися цими місцями і відвідати кіносеанс. Для здійснення повернення коштів в касі необхідно надати: квитки, чек і паспорт (водійські права). Необхідно заповнити бланк заяви та акт про повернення коштів - ці документи надасть касир. Повернення квитків здійснюється в касі кінотеатру.
Фактом успішно завершеної покупки квитків є отримання коду замовлення в смс або на пошту. Квитанція або смс банку, яка свідчить про оплату, не є квитком. Якщо в момент покупки сталася помилка, гроші були списані з вашої картки, але квитки чи номер замовлення не прийшов - заповніть форму повернення. Термін повернення коштів - до 30 днів. Якщо Ви прийняли рішення з якоїсь причини повернути квитки, просимо Вас заповнити форму повернення не пізніше, як за 30 хвилин до початку сеансу, щоб інші відвідувачі могли скористатися звільнилися місцями і відвідати кіносеанс. Роздруковані або електронні квитки в кінотеатрах підлягають безпосередньому пред'явленню на контроль при вході в зал, без звернення в касу. При відсутності можливості роздрукувати електронний квиток, або якщо вам не прийшов квиток, але є номер замовлення, передбачений варіант його обміну на паперовий еквівалент в касі, для чого слід повідомити касиру номер замовлення, який міститься в e-mail та sms-підтвердженні. За одним квитком дозволений тільки одноразовий вхід. Якщо вхід за квитком відбувся, то система контролю не пропустить повторно квиток з таким само кодом. Оплата квитків здійснюється банківськими платіжними картами Visa або MasterCard. Операції авторизації, перевірки платоспроможності, а також списання коштів проводяться процесинговими центрами на стороні банків-еквайєрів або на відповідних їм платіжних сайтах. Оплата платіжною карткою здійснюється в тому випадку, якщо картка іменна, емітована на території України і на ній присутній CVV2-код на зворотному боці. Кредитні, моментальні, зарплатні та інші види спеціальних карт можуть бути закриті банками-емітентами для здійснення платежів через Інтернет. Погоджуючись з даними правилами покупки, ви приймаєте вищенаведені умови, погоджуєтеся отримувати від кінотеатру інформаційні листи, дозволяєте обробку ваших персональних даних та підтверджуєте, що ознайомлені з віковими обмеженнями, що діють на сеанс. Повернення електронних квитків: щоб повернути квитки, необхідно заповнити форму повернення на сайті кінотеатру.
Ціна квитка залежить від кінотеатру, формату, часу та дня тижня. Усі ціни в нашому розкладі є актуальними. Щоб дізнатись ціну квитка, потрібно обрати цікавий вам фільм і день та клікнути на час сеансу. Ціна буде вказана над схемою залу.
Для повернення квитків та коштів заповніть форму на нашому сайті. У випадку, коли ви купуєте квитки на будь-якому іншому ресурсі, повернення відбувається тільки через той самий ресурс. Нашим партнером з продажу є Tickets.ua. Якщо оплата була зроблена на цьому сайті, то оформити повернення коштів можна через особистий кабінет. Згідно з правилами кінотеатру, повернення квитків має відбутися не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку сеансу.
З 14 грудня 2017 року у мережі кінотеатрів відміняється послуга бронювання квитків. Це пов'язано з тим, що досить часто люди не встигають придбати квитки до зняття броні, або зовсім не приходять до кінотеатру. Тому інші глядачі не можуть обрати найкращі місця. Завдяки зручній купівлі через сайт та у мобільному додатку, комфортно та швидко можна як придбати, так і здати квитки за 30 хвилин до початку сеансу, якщо у вас змінились плани. Окрім цього, купуючи онлайн, вам більше не потрібно стояти у чергах та друкувати квитки, достатньо всього лише показати завантажений квиток у вашому мобільному телефоні. Більш того, зовсім скоро ви зможете купувати квитки онлайн одразу ж за студентським та дитячим тарифами!
Положення про конфіденційність
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
//Удалить ниже , для включения обчного режима